Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci przejęli narkotyki i dopalacze o czarnorynkowej wartości 160 tys. zł

Data publikacji 24.11.2016

Policjanci z gdańskiej komendy wojewódzkiej zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 32-letniego mieszkańca Gdańska podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Przy zatrzymanym policjanci zabezpieczyli narkotyki i dopalacze o czarnorynkowej wartości ponad 160 tys. zł. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową zdobyli informację, że na jednym z niestrzeżonych parkingów w Trójmieście stoi zaparkowany samochód, w którym mogą być przechowywane narkotyki. Funkcjonariusze sprawdzając tę informację pojechali na miejsce i zauważyli, że z jednego z aut mężczyzna wyjmuje torbę sportową. Podczas sprawdzenia torby, okazało się, że są w niej narkotyki.

W wyniku przeprowadzonej akcji policjanci zabezpieczyli ponad 2 kg marihuany, 1,5 kg amfetaminy oraz 0,5 kg dopalaczy. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych środków to 160 tys. zł.

32-letni mieszkaniec Gdańska został zatrzymany i przewieziony do komendy. Mężczyzna, związany ze środowiskiem pseudokibiców jednej z drużyn Trójmiasta, usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających i został tymczasowo aresztowany. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

KWP w Gdańsku / ig

  • Policjanci przejęli narkotyki i dopalacze o czarnorynkowej wartości 160 tys. zł
  • Policjanci przejęli narkotyki i dopalacze o czarnorynkowej wartości 160 tys. zł
  • Policjanci przejęli narkotyki i dopalacze o czarnorynkowej wartości 160 tys. zł
Powrót na górę strony