Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

SMS - Bezpłatny system powiadamiania i ostrzegania ruszył w powiecie wieruszowskim

Data publikacji 29.11.2016

Od 24 listopada 2016 r. Komenda Powiatowa Policji w Wieruszowie w porozumieniu z Urzędem Miejskim w Wieruszowie uruchomiła dodatkowy system informacji i ostrzegania dla mieszkańców gminy Wieruszów. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu do mieszkańców trafiać będą komunikaty sms dotyczące np. poszukiwań osób zaginionych oraz innych działań policji na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców, w tym w szczególności bezpieczeństwa w ruchu drogowym ( utrudnienia na drogach, wypadki, złe warunki drogowe itp.).

Zachęcamy mieszkańców do zarejestrowania się w tym systemie i zapisania się do newslettera powiadomień SMS dla Gminy Wieruszów w celu bieżącego posiadania wiedzy na temat najważniejszych wydarzeń. Po zarejestrowaniu się w systemie będziecie Państwo otrzymywać istotne informacje związane z działalnością urzędu oraz informacjami przekazywanymi przez Komendę Powiatową Policji w Wieruszowie np. ogłoszenia, ostrzeżenia pogodowe, utrudnienia w komunikacji, oraz akcje informacyjne i promocyjne, a także o nagłych zdarzeniach występujących na terenie działania Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.

Ponadto w systemie dostępne są informacje na temat bezpłatnych badań, szkoleń, imprez kulturalnych i sportowych oraz inne sprawy istotne z punktu widzenia społecznego. W każdej chwili można wpisać się i wypisać z systemu SMS poprzez wpisanie swojego numeru telefonu w formularzu dostępnym na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Wieruszowie, na której dostępny jest również regulamin funkcjonowania systemu .

(KWP w Łodzi / mw)

Powrót na górę strony