Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzana o zabójstwo zatrzymana

Data publikacji 29.11.2016

Kluczborscy policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o zabójstwo mieszkańca Wołczyna. W chwili zatrzymania, 44-latka miała ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Kobieta usłyszała zarzut zabójstwa. Sąd, na wniosek prokuratury, tymczasowo aresztował ją na 3 miesiące. Za zabójstwo może grozić kara nawet dożywotniego więzienia.

W sobotę (26 listopada) kluczborscy policjanci otrzymali informację o tym, że w jednym z mieszkań w Wołczynie najprawdopodobniej doszło do zabójstwa. Funkcjonariusze z pobliskiego posterunku, którzy natychmiast przyjechali na miejsce, w mieszkaniu znaleźli ciało 54-latka. Pod wskazany adres skierowano także specjalną grupę dochodzeniowo-śledczą. Policjanci wspólnie z prokuratorem przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz zwłok mężczyzny.

W związku z tą sprawą funkcjonariusze zatrzymali 4 osoby, które wcześniej były w mieszkaniu. Wszyscy byli nietrzeźwi. Według ustaleń śledczych w mieszkaniu najprawdopodobniej doszło do awantury, podczas której mężczyzna został raniony nożem przez zatrzymaną 44-latkę. W wyniku odniesionych obrażeń 54-latek zmarł na miejscu.

Kobieta usłyszała zarzut zabójstwa. Sąd, na wniosek prokuratury, tymczasowo aresztował ją na 3 miesiące. Za zabójstwo grozi jej kara nawet dożywotniego więzienia.

(KWP w Opolu / ms)

Film Podejrzana o zabójstwo zatrzymana

Pobierz plik Podejrzana o zabójstwo zatrzymana (format mp4 - rozmiar 4.12 MB)

Powrót na górę strony