Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali podejrzanego o postrzelenie mężczyzny

Data publikacji 29.11.2016

Dzisiaj około 7 rano policjanci Sekcji Antyterrorystycznej z Bydgoszczy oraz grudziądzcy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który najprawdopodobniej postrzelił wczoraj w Grudziądzu 34-latka. 47-latek został zatrzymany w miejscu zamieszkania na terenie powiatu grudziądzkiego. Trwają policyjne czynności w tej sprawie.

Wczoraj (28.11.16), krótko przed 14:00 dyżurny policji w Grudziądzu otrzymał zgłoszenie od dyspozytora pogotowia, że do szpitala zgłosił się mężczyzna z raną postrzałową. Policjanci natychmiast pojechali do szpitala. Ustalili, że do jednego z grudziądzkich warsztatów o 11:20 przyjechał mężczyzna. Między nim, a pracownikiem zakładu doszło do ostrej wymiany zdań i szarpaniny, w trakcie której padł strzał. Sprawca oddalił się, natomiast pokrzywdzony sam udał się do szpitala.

Policjanci natychmiast zaczęli poszukiwania. Ustalenia poczynione przez mundurowych pozwoliły wytypować mężczyznę, który najprawdopodobniej oddał strzał. Okazał się nim 47-letni mieszkaniec powiatu grudziądzkiego.

Dzisiaj (29.11.16) około 7:00 policyjni antyterroryści z Bydgoszczy oraz grudziądzcy kryminalni zatrzymali mężczyznę w jego miejscu zamieszkania. Trwają policyjne czynności w tej sprawie.

(KWP w Bydgoszczy / ms)

Film Policjanci zatrzymali podejrzanego o postrzelenie mężczyzny

Pobierz plik Policjanci zatrzymali podejrzanego o postrzelenie mężczyzny (format mp4 - rozmiar 11.64 MB)

Powrót na górę strony