Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z Bielska-Białej przejęli 2 kilogramy marihuany

Data publikacji 30.11.2016

Policjanci z referatu antynarkotykowego bielskiej komendy przejęli 2 kilogramy marihuany o czarnorynkowej wartości blisko 60 tys. zł. W czasie zaplanowanej akcji śledczy zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy odpowiedzą za posiadanie i wprowadzanie do obrotu znacznej ilości narkotyków. Grozi im do 12 lat za kratami.

Dzielnicowy z bielskiego komisariatu dowiedział się, że dwaj młodzi mężczyźni mogą posiadać znaczne ilości środków odurzających. Informacje te natychmiast przekazał śledczym z referatu antynarkotykowego. Policjanci, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, bacznie przyglądali się poczynaniom dwójki bielszczan. W poniedziałek wieczorem, w czasie zaplanowanej akcji, zatrzymali dwóch 22-latków. W ich samochodach odnaleźli i zabezpieczyli 2 kilogramy marihuany o czarnorynkowej wartości blisko 60 tys. zł.

Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszą zarzuty, a o ich dalszym losie rozstrzygnie prokuratura i sąd. Śledczy wnioskują o ich tymczasowe aresztowanie. Za posiadanie i handel znacznymi ilościami narkotyków grozi im do 12 lat więzienia.

(KWP w Katowicach / ms)

Film Policjanci z Bielska-Białej przejęli 2 kilogramy marihuany

Pobierz plik Policjanci z Bielska-Białej przejęli 2 kilogramy marihuany (format mp4 - rozmiar 14.48 MB)

Powrót na górę strony