Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjantka ze Szczecinka z tytułem mistrzowskim w tenisie stołowym

Data publikacji 01.12.2016

W Centrum Szkolenia Policji w Legionowie odbyły się Mistrzostwa Policji w Tenisie Stołowym. Blisko 60 policjantów i pracowników cywilnych rywalizowało przy tenisowych stołach w trzech kategoriach wiekowych.

Poziom mistrzostw był bardzo wysoki. W Legionowie grali zawodnicy reprezentujący nawet drugoligowe kluby tenisa stołowego. Wiele meczów było bardzo zaciętych, zakończonych dopiero po pięciu setach. Emocji na pewno nie brakowało, a przy okazji grano fair-play. Obyło się również bez żadnej kontuzji, co może cieszyć organizatorów turnieju.

W kategorii kobiet zaprezentowały się cztery panie, a najlepszą zawodniczką okazała się Sylwia Purlis z KPP w Szczecinku. Doskonale grająca i na co dzień trenująca tę dyscyplinę sportu nie miała problemów z pokonaniem swoich rywalek. Drugi stopień podium przypadł Urszuli Pawłowskiej z LTS CSP Legionowo, a kolejne miejsca zajmowały Paulina Zalewska i Paulina Strach (obie CSP Legionowo).

Chęć sprawdzenia swoich umiejętności i duch rywalizacji zadecydował o tym, że Sylwia Purlis dołączyła również do grona panów w kategorii do lat 40. Razem z nią wystartowało 25 tenisistów stołowych. Zawodniczka znakomicie radziła sobie przy stołach i udało jej się zająć miejsca 5-6 w legionowskim turnieju. Tym samym udowodniła panom, że kobiety równie dobrze grają przy tenisowych stołach.

W kategorii powyżej 40 lat wystąpiło 28 zawodników. Poziom może nie był tak wysoki jak u młodszych zawodników, ale i tu nie brakowało znakomitych i dramatycznych pojedynków.

Na koniec komendant CSP Legionowo insp. Anna Rosół wręczyła nagrody zwycięzcom turnieju.

Gratulujemy mistrzyni sukcesu i trzymamy kciuki w utrzymywaniu tak świetnej formy!

(KWP w Szczecinie / ms)

Powrót na górę strony