Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za zabójstwo żony

Data publikacji 15.01.2008

Policjanci z gorzowskiej komendy miejskiej zatrzymali 39-letniego Marka Z. Mężczyzna podejrzewany jest o zabójstwa swojej żony. Do zdarzenia doszło dziś nad ranem w mieszkaniu na gorzowskim „Zawarciu”. Obecnie policjanci zabezpieczają miejsce zdarzenia i wyjaśniają okoliczności tej tragedii.

Około godziny 6 do oficera dyżurnego gorzowskiej komendy miejskiej dotarła informacja o awanturze domowej w jednym z mieszkań na „Zawarciu”. Na miejsce natychmiast wysłano patrol interwencyjny. Tu mundurowi ustalili, że w jednym z lokali jest wybite okno. Na chodniku widoczne były odłamki szkła. Drzwi wejściowe do mieszkania, w którym miała trwać awantura, były zamknięte. Kiedy policjanci weszli do środka zastali w nim 39-letniego Marka Z. W pokoju na podłodze leżała jego żona. Jak się okazało, 30-letnia Katarzyna Z. nie żyła.

Mężczyzna został zatrzymany. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, ustalają świadków, i badają, co wydarzyło się w mieszkaniu małżonków Z. dziś rano. Dokładna przyczyna śmierci 30-latki będzie znana po przeprowadzeniu sekcji zwłok. Po zakończeniu oględzin prowadzący sprawę podejmą decyzję o dalszych czynnościach z udziałem zatrzymanego mężczyzny. Za zabójstwo sprawcy grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony