Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Brzozowscy policjanci zabezpieczyli ponad 1,6 kg marihuany

Data publikacji 02.12.2016

Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu brzozowskiego, podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Podczas przeszukania funkcjonariusze ujawnili miejsce, w którym suszył konopie i zabezpieczyli ponad 1,6 kg marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Działania policjantów Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie doprowadziły do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Podczas przeszukania należących do niego pomieszczeń, 60-letni mężczyzna zachowywał się nerwowo. Próbował też odwieść funkcjonariuszy od prowadzonych czynności. W rezultacie przeszukania policjanci ujawnili miejsce, w którym mężczyzna suszył konopie inne niż włókniste. Zabezpieczyli też ponad 1,6 kg marihuany.

Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutów posiadania znacznej ilości środków odurzających. Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu i poddał dobrowolnie karze. Wyjaśnił, że zabezpieczony susz pochodził z jego własnej uprawy i był przeznaczony na własny użytek. Prokurator zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

KWP w Rzeszowie / ig

  • Brzozowscy policjanci zabezpieczyli ponad 1,6 kg marihuany
  • Brzozowscy policjanci zabezpieczyli ponad 1,6 kg marihuany
  • Brzozowscy policjanci zabezpieczyli ponad 1,6 kg marihuany
Powrót na górę strony