Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tymczasowe areszty dla dilerów narkotykowych

Data publikacji 02.12.2016

Najbliższe miesiące spędzą w areszcie dwaj młodzi mężczyźni, podejrzani o posiadanie i wprowadzanie do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Decyzję tę podjął bielski sąd, na wniosek śledczych z bielskiej komendy oraz Prokuratury Rejonowej Bielsko-Biała Południe. Dilerzy zostali zatrzymani przez policjantów z referatu antynarkotykowego w czasie zaplanowanej akcji. W ich samochodach policjanci odnaleźli 2 kilogramy marihuany o czarnorynkowej wartości blisko 60 tys. zł.

Dzielnicowy z bielskiego komisariatu dowiedział się, że dwaj młodzi mężczyźni mogą posiadać znaczne ilości środków odurzających. Informacje te przekazał śledczym z referatu antynarkotykowego.

Policjanci, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, bacznie przyglądali się poczynaniom dwójki bielszczan.

W miniony poniedziałek (28.11.br.), w czasie zaplanowanej akcji, zatrzymali dwóch 22-latków. W ich samochodach odnaleźli i zabezpieczyli 2 kilogramy marihuany o czarnorynkowej wartości blisko 60 tys. zł. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszeli zarzuty. Bielski sąd, na wniosek policji i prokuratury, podjął już decyzję o ich tymczasowym aresztowaniu.

Za posiadanie i handel znacznymi ilościami narkotyków grozi im do 12 lat więzienia.

KWP w Katowicach / ig

Opis filmu: Tymczasowe areszty dla dilerów narkotykowych

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 14.48 MB)

Powrót na górę strony