Skutki libacji alkoholowej - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Skutki libacji alkoholowej

Data publikacji 09.12.2016

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 51-letniego radomszczanina. Funkcjonariusze zatrzymali czterech podejrzewanych mężczyzn w wieku 24, 31, 45, 49 lat.

W środę (7 grudnia br.) dyżurny policji został poinformowany, że na terenie jednej z posesji w centrum Radomska leży martwy człowiek. Chwilę później policjanci potwierdzili treść zgłoszenia.

Decyzją prokuratora ciało denata zostało zabezpieczone w radomszczańskim prosektorium celem przeprowadzenia szczegółowych badań pozwalających określić bezpośrednią przyczynę śmierci. Jak ustalili policjanci 51-latek był osobą bezdomną, od dłuższego czasu nadużywał alkoholu i prowadził niehigieniczny tryb życia. Ustalenia funkcjonariuszy jednoznacznie wskazały, że wiedzę na temat tego zdarzenia posiadają czterej mężczyźni, którzy przebywali we wskazanym domu. W związku z powyższym trafili oni do policyjnego aresztu.

Jak się okazało, mężczyźni często razem spożywali alkohol. Tym razem było podobnie. W chwili obecnej wszystko wskazuje na to, że dzień wcześniej pomiędzy właścicielem domu a 51-latkiem doszło do sprzeczki podczas której 31-letni zatrzymany uderzył pięścią kilka razy swoją ofiarę.

Dziś prokurator przesłuchał 31-latka i zastosował wobec niego dozór policyjny. Jak zapowiadają śledczy dopiero po analizie dokumentacji medycznej będzie można rozstrzygnąć, kto i w jakim stopniu przyczynił się do śmierci 51-latka.

KWP w Łodzi / ig

Powrót na górę strony
Polska Policja