Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymanie dilera

Data publikacji 16.01.2008

Ponad dwa kilogramy amfetaminy przygotowanej do sprzedaży i pięć osób zatrzymanych to efekt wczorajszej akcji policjantów z warszawskiego Centralnego Biura Śledczego i funkcjonariuszy z Żoliborza. Oprócz amfetaminy znalezionej w mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli jeszcze 100 gramów marihuany oraz starodruk z XVIII wieku.

Do zatrzymania dilera oraz jego klientów doszło wczoraj późnym popołudniem na warszawskim Żoliborzu. Funkcjonariusze otrzymali informację, że w jednym z lokali przebywa mężczyzna, który posiada dużą ilość narkotyków. W mieszkaniu 33 letniego Piotra S. znaleziono ponad dwa kilogramy amfetaminy i 100 gram marihuany, oprócz narkotyków w mieszkaniu zabezpieczono pochodzący z XIII wieku starodruk, który najprawdopodobniej trafił w ręce przestępcy w ramach rozliczenia za narkotyki.

Podczas, gdy przeszukiwano lokal przyszły tam jeszcze cztery osoby, jak się okazało kupcy. Zatrzymano 29 letniego Adama H., 24 letniego Marcina H,. 27 letniego Radosława M., oraz 43 letnią Bożenę K. Wszystkie osoby zostały przewiezione do Centralnego Biura Śledczego.

Dzisiaj Sąd zadecyduje o dalszym losie dilera oraz jego klientów. Funkcjonariusze ustalają też czy znaleziony w mieszkaniu starodruk nie pochodzi z kradzieży.

Film Zatrzymanie dilera


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Zatrzymanie dilera (format flv - rozmiar 1.63 MB)

Powrót na górę strony