Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z Lesznowoli uratowali życie 40-letniemu mężczyźnie

Data publikacji 16.12.2016

Policjanci z komisariatu w Lesznowoli uratowali życie 40-letniemu mężczyźnie, który po zabiegu operacyjnym stracił przytomność we własnym mieszkaniu. Wszystko zaczęło się od informacji, jaką policjanci otrzymali od zaniepokojonej mieszkanki Białegostoku, która nie mogąc się do niego dodzwonić poprosiła o pomoc lesznowolskich funkcjonariuszy.

Było po godzinie 1 w nocy, gdy oficer dyżurny komisariatu policji w Lesznowoli otrzymał niepokojący telefon z Białegostoku. Dzwoniąca kobieta była zaniepokojona, że jej znajomy, który jest po operacji nie odpowiada na jej telefon, a jest pewna, że powinien być w tym czasie we własnym domu.

Pod wskazany adres natychmiast udali się funkcjonariusze z tutejszej patrolówki. Na wezwania nikt nie reagował, nie słychać było także, by w mieszkaniu mógł ktokolwiek przebywać. Jednak policjanci nie odpuścili i na miejsce pilnie wezwali Straż Pożarną, dzięki której wyważono drzwi wejściowe do mieszkania na trzecim piętrze.

Wewnątrz zastano nieprzytomnego 40-letniego mężczyznę, który natychmiast trafił do jednego z warszawskich szpitali. Około godziny 03:00 policjanci otrzymali informację, że mężczyzna odzyskał przytomność.

Postawa policjantów z komisariatu w Lesznowoli zasługuje na najwyższe uznanie.

(KSP / ms)

Powrót na górę strony