Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukrywała się od 2 lat w specjalnie przygotowanej skrytce

Data publikacji 17.01.2008

52-letnią kobietę poszukiwaną trzema listami gończymi, która ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości od 2 lat, zatrzymali puccy kryminalni. Mieszkanka Rewy, poszukiwana za liczne oszustwa, ukrywała się w specjalnie przygotowanym i ukrytym za regałem i kartonami, schowku.

Kiedy wczoraj rano policjanci zapukali do jednego z domów w Rewie, mieszkańcy oświadczyli, że Krystyny R. nie ma w domu, ponieważ od dłuższego czasu przebywa za granicą. Po przeszukaniu pomieszczeń, na najniższej kondygnacji funkcjonariusze trafili na kryjówkę. Był to specjalnie przygotowany schowek o wymiarach około 2 na 2 metry z materacem i pościelą. Wejście do niego było zastawione regałem i kartonami. Wewnątrz ukrywała się poszukiwana kobieta. Kobieta była zupełnie zaskoczona widokiem funkcjonariuszy. Została zatrzymana.

Krystyna R. trafiła do aresztu.

To kolejne nietypowe miejsce ukrycia się osoby poszukiwanej. Pod koniec grudnia puccy policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który ukrywał się od 3 lat. Funkcjonariusze znaleźli go w mieszkaniu konkubiny, schowanego w jednym z pokoi w skrytce umieszczonej w ścianie za szafką.

Powrót na górę strony