Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości

Data publikacji 19.12.2016

Policjanci tomaszowskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego audi A8, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 63 km/h. Okazał się nim 32-letni obywatel Słowacji. Policjanci ukarali go mandatem oraz zatrzymali prawo jazdy.

W sobotę, 17.12.br., wieczorem, policjanci Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli kierującego samochodem osobowym audi A8. 32-latek w terenie zabudowanym w Lubyczy Królewskiej poruszał się 113 km/h, czyli przekroczył dozwoloną prędkość aż o 63 km/h. Za swoje postępowanie został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł. Ponadto zgodnie z obowiązującymi przepisami policjanci zatrzymali Słowakowi prawo jazdy.

Przypominamy, że kierowca który przekroczy prędkość w obszarze zabudowanym minimum o 50 km/h straci prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Jeżeli będzie nadal prowadzić okres zostanie przedłużony do 6 miesięcy.  W przypadku ponownego prowadzenia pojazdów w przedłużonym okresie starosta wyda decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania.

(KWP w Lublinie / mw)

Film Stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości (format flv - rozmiar 2.34 MB)

Powrót na górę strony