Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dziupla samochodowa pod Inowrocławiem

Data publikacji 21.12.2016

Inowrocławscy kryminalni odkryli dziuplę samochodową, w której znaleźli luksusowy samochód oraz części i podzespoły od trzech innych. Policjanci już teraz potwierdzili, że jedno z aut marki Porsche Panamera zostało skradzione na terenie Niemiec. Do sprawy zostali zatrzymani dwaj mieszkańcy powiatu inowrocławskiego w wieku 42 i 43 lat. Policjanci pracują nad sprawą, ustalają udział i rolę mężczyzn w procederze.

Wczoraj (20.12.16) policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Inowrocławiu uzyskali informację o miejscu ukrycia kradzionych, luksusowych samochodów. Trop prowadził do jednej z posesji na terenie powiatu inowrocławskiego. Tam, jeszcze wczoraj wieczorem wkroczyli kryminalni i przeszukali podległy teren.

W garażu mundurowi ujawnili samochód marki Porsche Panamera - rok produkcji 2015 oraz elementy pociętej karoserii od innych aut marki Jaguar, Porsche Panamera i Audi A5.

Jak ustalili policjanci, zaparkowany w garażu Porsche Panamera dosłowanie dwa dni wcześniej (18/19.12) został skradziony z terenu Niemiec. Mundurowi zabezpieczyli zarówno ten samochód, jak i elementy pociętych aut . Do policyjnego aresztu trafili dwaj bracia w wieku 42 i 43 lat. Zebrane materiały dowodowe policjanci przedstawią wkrótce oskarżycielowi, który podejmie decyzję czy zatrzymani usłyszą zarzuty, a jeśli tak to jakiej treści.

(KWP w Bydgoszczy / ms)

Film Dziupla samochodowa pod Inowrocławiem

Pobierz plik Dziupla samochodowa pod Inowrocławiem (format mp4 - rozmiar 3.07 MB)

Powrót na górę strony