Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Portret pamięciowy zamieszanego w zabójstwo księdza i gospodyni

Data publikacji 17.01.2008

W okolicy Krosna Odrzańskiego odnaleziony został czterodrzwiowy, granatowy volkswagen polo. Samochód o numerach rejestracyjnych LII – 0217 został skradziony 12 stycznia w Serbach. To tam doszło do zabójstwa księdza i gospodyni. Policjanci apelują do kierowców, by nie zabierali autostopowiczów. Policjanci sporządzili też portret pamięciowy mężczyzny, który ma związek ze sprawą.

Samochód brał udział w zdarzeniu drogowym, po którym został porzucony i podpalony. Osoby, które jechały tym pojazdem mogą mieć związek z zabójstwem w Serbach. Minionej nocy na terenie Krosna Odrzańskiego skradziono tablice rejestracyjne nr FKR 27EU. Tablice te być może były zamontowane na porzuconym samochodzie przed wypadkiem.

W związku z powyższym Wydział Kryminalny Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu prosi o kontakt pod nr telefonów 071-340-36-65 (do godziny 18.00), 071-344-48-67 lub 997 (całodobowo) świadków tego zdarzenia drogowego. Również osoby, które widziały wcześniej ten samochód na wymienionych wyżej tablicach rejestracyjnych proszone są o kontakt z policją.

W tej sprawie policjanci poszukują także mężczyzny o podanym niżej rysopisie i wizerunku.

RYSOPIS: wiek z wyglądu ok. 23-26 lat, wzrost ok.165 cm, sylwetka krępa do swojego wzrostu, nabita, postawa normalna, twarz elipsoidalna, pociągła, ale okrągła, cera gładka, śniada, raczej naturalny kolor skóry, włosy czarne, krótkie, proste, zaczesane do góry i zrobione jakby na żel, brwi ciemne, oczy ciemne i ciemna oprawa oczu, nos wielkości średniej, prosty, usta lekko grube, uszy nie rzucające się w oczy.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: niski wzrost, krępa budowa ciała, ciemna karnacja raczej naturalna, wygląd zadbany, dobrze mówił po polsku, z dowodu jakim się posługiwał wynikało ze mieszka w zachodniopomorskim, w miejscowości zaczynającej się na literę W i była to prawdopodobnie wioska bo nie było ulic, tylko nr, dowód był wydany w miejscowości SŁAWNO.

UBIÓR: kurtka długości 3/4, koloru bordowego, kroju prostego, luźna, spodnie dżinsowe koloru ciemnego, granatowe. Miał z sobą walizkę podróżną, jakby nową, na kółkach i z wysuwaną rączką.
Powrót na górę strony