Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Groźny przestępca zatrzymany po raz drugi

Data publikacji 20.03.2006

Groźny przestępca poszukiwany czterema listami gończymi został zatrzymany przez mazowieckich policjantów. 27. letni mężczyzna podejrzany m.in. o to, że bijąc i znęcając się psychicznie nad swoją byłą żoną doprowadził ją do samobójstwa został zatrzymany po raz drugi. Po pierwszym zatrzymaniu uciekł ze szpitala psychiatrycznego, w którym został osadzony.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu zatrzymali w sobotę 25 marca groźnego przestępcę, poszukiwanego czterema listami gończymi. Mężczyzna został zatrzymany w mieszkaniu w Pionkach, gdzie się ukrywał u swojej matki. Policjanci w czasie akcji korzystali ze wsparcia antyterrorystów. Po wtargnięciu do środka przeszukali mieszkanie. W jednym z pokojów znaleźli poszukiwanego, jednak ten zdążył już poprzecinać sobie skórę na głowie rozbijając o nią szklankę. Jak się później okazało zrobił to celowo, by odwrócić uwagę od kawałka szkła, który ukrył w spodniach. Odłamek ten znaleziono podczas dokładnej rewizji osobistej.

Kamil C. był poszukiwany, ponieważ dopuścił się m.in. kradzieży, uszkodzenia ciała, a także doprowadził w 2003 roku swoją byłą żonę do popełnienia samobójstwa, bijąc ją i znęcając się nad nią psychicznie. W akcie desperacji kobieta wypiła silny środek chemiczny (tzw. "kret") i po trzech miesiącach męczarni zmarła w szpitalu. Mężczyzna ten podejrzany jest także o okaleczanie ostrymi przedmiotami innych kobiet z którymi się spotykał. Na liście jego "dokonań" znajduje się także ugodzenie nożem w brzuch mężczyzny.

Powrót na górę strony