Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odznaka „Przyjaciel Dziecka” dla kluczborskiej policjantki

Data publikacji 05.01.2017

Już od blisko 10 lat spotyka się i rozmawia z dziećmi i młodzieżą na terenie całego powiatu. St. asp. Tatiana Głuszko z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii - bo to o niej mowa - została wyróżniona odznaką „Przyjaciel Dziecka”. Odznakę przyznało Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. Naszej koleżance życzymy dalszych sukcesów, a jej praca niech nadal przynosi uśmiech na twarzach dzieci.

St. asp. Tatiana Głuszko służbę w Policji rozpoczęła 16 lat temu. Od wielu lat zajmuje się problemami dzieci i młodzieży z powiatu kluczborskiego jako asystent do spraw nieletnich. W tym czasie policjantka przeprowadziła kilkaset spotkań m.in. w szkołach, świetlicach i  domach dziecka. Docierała wszędzie tam, gdzie potrzebna była jej pomoc, doświadczenie i fachowa porada. Funkcjonariuszka podczas spotkań rozmawiała między innymi o tym jak zgubne mogą być narkotyki i dopalacze. Przypominała także o bezpieczeństwie w sieci czy w kontakcie z obcymi osobami.

4 stycznia br., w Komendzie Powiatowej Policji w Kluczborku odbyło się uroczyste nadanie jej odznaki „Przyjaciel Dziecka”. Odznakę przyznało Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, doceniając jej długoletnią współpracę i wielkie serce dla innych. Nagrodę wręczyły dzieci oraz przedstawicieli świetlicy „Parasol”.

Naszej koleżance życzymy dalszych sukcesów, a jej praca niech nadal przynosi uśmiech na twarzach dzieci.

(KWP w Opolu / mw)

  • Odznaka „Przyjaciel Dziecka” dla kluczborskiej policjantki
  • Odznaka „Przyjaciel Dziecka” dla kluczborskiej policjantki
  • Odznaka „Przyjaciel Dziecka” dla kluczborskiej policjantki
Powrót na górę strony