Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Włamanie do sklepu w Mławie – nagranie z monitoringu i apel o informacje o sprawcach

Data publikacji 05.01.2017

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do jednego ze sklepów na terenie Mławy. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek sprawców tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje widoczne na zdjęciach osoby proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi postępowanie.

Do zdarzenia doszło 31 grudnia 2016 r. w sklepie ze sprzętem rtv-agd na terenie Mławy. Sześciu zamaskowanych sprawców, poruszających się samochodem dostawczym marki Ford Transit (wcześniej skradzionym), staranowali drzwi sklepu, dostali się do wnętrza i ukradli telewizory oraz laptopy o łącznej wartości ok. 50000 złotych.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek sprawców tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje te osoby proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mławie.

Informacje można przekazać - także anonimowo - dzwoniąc pod numer: 23 654 72 56, 23 654 72 37 albo w formie elektronicznej pisząc na adres:kppmlawa@ra.policja.gov.pl

(KWP w Radomiu / ms)

Film Włamanie do sklepu w Mławie – nagranie z monitoringu i apel o informacje o sprawcach

Pobierz plik Włamanie do sklepu w Mławie – nagranie z monitoringu i apel o informacje o sprawcach (format mp4 - rozmiar 13.27 MB)

Powrót na górę strony