Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Praca policjantów przynosi kolejne efekty w postaci zatrzymań

Data publikacji 05.01.2017

Kolejna osoba z zarzutami. Dzisiaj prokurator w Ełku postawił zarzut udziału w nielegalnym zbiegowisku 28-letniej Darii G. oraz 29-letniemu Piotrowi M. Kobieta została zatrzymana wczoraj w swoim mieszkaniu. Policjanci zidentyfikowali ją na podstawie zabezpieczonych nagrań z monitoringu. Jak się później okazało, jej konkubent także uczestniczył w zamieszkach ulicznych w Ełku.

Już 31 osób usłyszało prokuratorskie zarzuty w związku z zamieszkami, do których doszło na przełomie roku w Ełku.

Przypomnijmy, wczoraj, 04.01.br., policjanci zatrzymali 28-letnią Darię G. w jej mieszkaniu. Kobietę zidentyfikowano na podstawie zabezpieczonych nagrań z monitoringu. W momencie zatrzymania kobieta była nietrzeźwa. W trakcie tej samej interwencji zatrzymany został również jej 29-letni konkubent Piotr M., który utrudniał policjantom wykonywanie czynności. Mężczyzna w chwili zatrzymania także był nietrzeźwy, miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie, wobec czego został przewieziony do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia. Policjanci pracujący nad sprawą ełckich zamieszek powiązali fakt, że zatrzymana 28-latka pozostaje w związku z Piotrem M., z udziałem ich obojga w zamieszkach. Mężczyzna został rozpoznany przez funkcjonariuszy na nagraniach z zabezpieczonego monitoringu.

Dzisiaj, 05.01.br., decyzją prokuratora, para usłyszała zarzuty udziału w nielegalnym zgromadzeniu. Wobec tych osób zastosowano także policyjny dozór. Mężczyzna to już 31. zatrzymany w związku z tą sprawą.

(KWP w Olsztynie / mw)

Film Praca policjantów przynosi kolejne efekty w postaci zatrzymań

Pobierz plik Praca policjantów przynosi kolejne efekty w postaci zatrzymań (format mp4 - rozmiar 6.16 MB)

Powrót na górę strony