Policjant z KMP w Tarnowie mistrzem w IX Zimowym Festynie Policyjnym w Kłodzku

Data publikacji 17.01.2017

Na stoku F1 Ośrodka Narciarskiego w Czarnej Górze odbył się IX Zimowy Festyn Policyjny zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Kłodzku. W festynie udział wzięli policjanci i pracownicy policji z całego kraju. Tarnów reprezentowali sierż. szt. Paweł Cudek i sierż. szt. Dawid Śliski. Organizatorzy przewidzieli klasyfikacje dla mężczyzn do 35 i powyżej 35 lat, dla dzieci i kobiet. W konkurencji zjazdu o puchar Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku w kategorii mężczyźni do 35 lat zwycięzcą został sierż. szt. Paweł Cudek, na co dzień policjant Wydziału Prewencji KMP w Tarnowie.

Zimowy Festyn Policyjny na Czarnej Górze, jak zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem i po raz kolejny zgromadził sporą liczbę miłośników gór i sportów zimowych z Dolnego Śląska oraz innych regionów Polski.

Na stoku narciarskim, podczas wspólnej zabawy pojawili się i dorośli i dzieci. Wśród przygotowanych atrakcji, przeprowadzony został m.in. zjazd narciarski o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, rozegrany w kategoriach: mężczyzn do 35 i powyżej 35 lat, kobiet i dzieci. Na starcie slalomu stanęło łącznie ponad 50 zawodników. Rywalizacja na stoku była zacięta, ale przede wszystkim liczyła się dobra zabawa. Najmłodsi mogli także wziąć udział w konkursie plastycznym pn. „Stok nie jest dla bałwanów”.

W konkurencji zjazdu o puchar Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku w kategorii mężczyźni do 35 lat zwycięzcą został sierż. szt. Paweł Cudek na co dzień policjant Wydziału Prewencji KMP w Tarnowie, a tuż za nim na podium uplasował się drugi z naszych reprezentantów sierż. szt. Dawid Śliski policjant Wydziału Sztab KMP w Tarnowie.

• I miejsce - Paweł Cudek - KMP w Tarnowie - czas: 24,14
  • II miejsce - Michał Leliński - KWP we Wrocławiu - czas: 24,78
  • III miejsce - Michał Terek - KPP w Kłodzku - czas: 26,49,

Na zakończenie, zwycięzcy rozegranych zawodów otrzymali puchary oraz okolicznościowe medale. Pawłowi gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.