Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymano mężczyzn podejrzewanych o pobicie

Data publikacji 25.01.2017

Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o ciężkie pobicie 45-letniego mężczyzny. Zatrzymani to krewni poszkodowanego. 22 i 56-letni mężczyźni usłyszeli już zarzuty ciężkiego uszkodzenia ciała, dodatkowo młodszy z nich odpowie za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej policjanta.

Tuż po północy policjanci z Konstancina-Jeziornej zostali wezwani do podkonstancińskiej miejscowości, gdzie miało dojść do pobicia. Na miejscu funkcjonariusze zastali 45-letniego mężczyznę z licznymi obrażeniami. Natychmiast wezwano pogotowie ratunkowe, które przewiozło poszkodowanego do jednego ze szpitali.

Mundurowi weszli do pobliskiego domu, gdzie zastali dwóch mężczyzn na ich ubraniach znajdowały się liczne ślady mogące świadczyć, że mogli mieć oni związek z pobiciem.

Widok mundurowych nie ostudził jednak ich zapału, wobec funkcjonariuszy zachowali się w sposób agresywny, a jeden z nich 22- latek zaatakował funkcjonariuszy, co zakończyło się dla niego obezwładnieniem i zakłuciem w policyjne kajdanki. Do celi trafił także drugi z mężczyzn. Jak ustalili funkcjonariusze- zatrzymani to krewni poszkodowanego mężczyzny.

Obaj zatrzymani usłyszeli już zarzuty ciężkiego uszkodzenia ciała, natomiast 22-latek odpowie dodatkowo za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

Śledczy ustalają obecnie wszystkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia. Przestępstwo ciężkiego uszkodzenia ciała zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

KSP / kp

Powrót na górę strony