Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadli z narkotykami

Data publikacji 20.01.2008

Dwie osoby, które miały przy sobie narkotyki, zatrzymali w nocy mokotowscy wywiadowcy. Amatorzy środków odurzających wpadli na gorącym uczynku w pobliżu nocnego klubu przy Racławickiej. Marihuana została zabezpieczona, a Magdalena K. i Bartłomiej T. zatrzymani. Dziś ich sprawą zajmą się policjanci z dochodzeniówki.

Do zdarzenia doszło tuż po 22.00. Wywiadowcy patrolujący rejon ulicy Racławickiej zwrócili uwagę na kobietę i mężczyznę stojących w pobliżu klubu nocnego. Ponieważ oboje zachowywali się bardzo nerwowo, policjanci postanowili przyjrzeć się im bliżej. Funkcjonariusze zaczęli podejrzewać, że młodzi ludzie mogą mieć coś na sumieniu. Po chwili okazało się, że ich przypuszczenia potwierdziły się. Nie uszło uwadze policjantów, że młodzi ludzie podali sobie jakiś przedmiot, a następnie zaczęli go przypalać. Wywiadowcy natychmiast ruszyli do akcji.

Zaskoczeni widokiem policyjnych legitymacji 24-letni Bartłomiej T. i 26-letnia Magdalena K. wpadli na gorącym uczynku. W trakcie interwencji okazało się, że amatorzy środków odurzających mieli przy sobie torebkę z marihuaną i fifkę do jej palenia. Marihuana została zabezpieczona, a młodzi ludzie przewiezieni do komendy przy Malczewskiego.

Oboje zostali zatrzymani. Noc spędzili w policyjnym areszcie. Dziś ich sprawą zajmą się mokotowscy dochodzeniowcy. Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony