Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejni nieodpowiedzialni rodzice

Data publikacji 20.01.2008

Policjanci z Włocławka zatrzymali 23–letnią kobietę i jej męża, którzy pijani opiekowali się dwójką swoich dzieci. Nieodpowiedzialna matka miała we krwi 1,47 promila alkoholu, ojciec dziewczynek – prawie 2,4. Oboje trafili do izby wytrzeźwień. Dziećmi zaopiekowała się sąsiadka. Sprawą zajmie się teraz sąd rodzinny.

Wieczorem funkcjonariusze z włocławskiej patrolówki otrzymali wezwanie na ul. Cyganka. Jak wynikało ze zgłoszenia, w jednym z mieszkań przebywa pijana para, która opiekuje się dwójką małych dzieci.

Mundurowi już po chwili byli na miejscu. Szybko ustalili, że w mieszkaniu znajduje się dwójka dzieci w wieku 16 miesięcy i 5 lat. Ich matka była pijana. We krwi miała 1,47 promila alkoholu. Badanie trzeźwości ojca dziewczynek wykazało w jego organizmie prawie 2,4 promila. Oboje zostali zatrzymani i trafili do izby wytrzeźwień. Opieki nad dziewczynkami podjęła się sąsiadka.

Nieodpowiedzialni rodzice kiedy wytrzeźwieją, zostaną przesłuchani. Ich sprawą w najbliższym czasie zajmie się sąd rodzinny.

Powrót na górę strony