Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowanie dla żywieckiego dzielnicowego

Data publikacji 30.01.2017

„Altruizm, człowieczeństwo, wrażliwość oraz okazane wsparcie dzielnicowego sprawiło, że uwierzyłam w skuteczność działania naszej Policji oraz jej chęć pomocy i wsparcia zwykłemu obywatelowi w trudnych życiowych sytuacjach”. To część podziękowań dla asp. Adama Martynka, żywieckiego dzielnicowego, które nadesłane zostały do żywieckiej komendy policji.

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Żywcu podinsp. Michała Łukasika wpłynęły podziękowania dla asp. Adama Martynka. Adam na co dzień pełni służbę w Rewirze Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Żywcu. Główny teren jego działania to dzielnica Zabłocie. W swojej służbie wielokrotnie wykazał się doświadczeniem, zaangażowaniem i profesjonalizmem. Za osiągane wyniki nieraz był wyróżniany i nagradzany przez swoich przełożonych. Jednak to zwykłe podziękowania od obywateli są dla mundurowych największą nagrodą za niesioną im pomoc i służbę. Takie właśnie podziękowanie otrzymał asp. Adam Martynek, który pomógł w trudnej sytuacji związanej z przemocą w rodzinie, 73-letniej mieszkance Żywca.

Nasz dzielnicowy podtrzymywał mnie na duchu i dawał mi nadzieję na pomyślne zakończenie mojej gehenny.

Mając takich dzielnicowych jak p. Adam Martynek, możemy jako społeczeństwo czuć się bezpieczni i mieć pełne zaufanie do naszych policjantów”. 

(KWP w Katowicach / mw)

Powrót na górę strony