Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pożegnanie z mundurem

Data publikacji 31.01.2017

Dziś na Sali Generalskiej KGP odbyła się uroczystość pożegnania odchodzących na emeryturę oficerów Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji - insp. Marka Konkolewskiego oraz mł. insp. Marka Niemirki.

W uroczystości udział wzięli Komendant Główny Policji – Pan nadinsp. dr Jarosław Szymczyk, Dyrektor i Zastępca Dyrektora Biura Ruchu Drogowego KGP oraz policjanci i pracownicy. Komendant Główny Policji podziękował funkcjonariuszom za dotychczasową służbę i zaangażowanie w realizację zadań na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. Życzył, aby w nowej roli emeryci spełniali swoje marzenia.

Insp. Marek Konkolewski to doskonale znana i rozpoznawalna ,,twarz polskiej drogówki”.  Informacje o działaniach Policji w obszarze ruchu drogowego, porady związane z bezpiecznym podróżowaniem, komentarze w zakresie zmieniających się przepisów, czy też aktywny udział w działaniach edukacyjno-profilaktycznych to tylko niektóre z zadań realizowanych przez niemal 30 lat służby insp. Konkolewskiego.  To postać, która zawsze kojarzyć się będzie z białą czapką i bezpieczeństwem na drogach.

Mł. insp. Marek Niemirka to równie znana postać w środowisku policjantów ruchu drogowego w całym kraju. Ma za sobą 25 lat służby związanej od zawsze z pionem ruchu drogowego, z czego 14 lat w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji, a następnie w Komendzie Głównej Policji.  Insp. Marek Niermirka realizował i koordynował w skali kraju zadania związane z ogólnopolskimi działaniami Policji, zabezpieczeniem imprez i uroczystości odbywających się na drogach, bezpieczeństwem eskort policyjnych, czy też obszarem wykorzystania dróg w sposób szczególny. Był nieocenionym analitykiem, doskonale wykorzystującym swoje doświadczenie życiowe i zawodowe.

Kierownictwo Policji oraz policjanci i pracownicy cywilni Biura Ruchu Drogowego KGP odchodzącym na emeryturę kolegom składają wyrazy podziękowania za dotychczasową współpracę oraz życzą Wszelkiej pomyślności oraz dalszych sukcesów.

KGP / ig

  • Pożegnanie z mundurem
  • Pożegnanie z mundurem
  • Pożegnanie z mundurem
  • Pożegnanie z mundurem
  • Pożegnanie z mundurem
  • Pożegnanie z mundurem
Powrót na górę strony