Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zaśpiewali dla dzieci

Data publikacji 21.01.2008

W Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku odbył się niezwykły koncert. Policyjny chór zaśpiewał na rzecz Hospicjum Domowego dla Dzieci. Wśród zaproszonych gości był komendant wojewódzki Policji w Białymstoku, który wsparł akcję licytując ręcznie malowane świątecznych dzwonki.

W Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku odbył się koncert pod tytułem „Najcieplejszy dzień w roku”. Kolędy śpiewały gwiazdy muzyki, aktorzy oraz znane osobistości miasta. Jednym z wykonawców pieśni świątecznych był Chór komendy wojewódzkiej w Białymstoku pod dyrekcją Wioletty Miłkowskiej. Oprócz mundurowych kolędników na scenie pojawili się także wiceprezydenci Białegostoku, wojewoda podlaski oraz dziecięco - młodzieżowe zespoły muzyczne. Zaproszeni goście mogli wziąć udział w aukcji ręcznie malowanych dzwonków świątecznych.

Jednym z licytujących był komendant wojewódzki Policji w Białymstoku inspektor Roman Popow. „Cieszę się i jestem z tego dumny, że biorąc udział w koncercie mogłem wesprzeć chore dzieci. Oprócz daru serca potrzebne są jeszcze pieniądze” – powiedział komendant. Szef podlaskiej Policji wsparł tworzenie hospicjum. Za 700 złotych wylicytował dzwonki i płyty CD podpisane między innymi przez: Małgorzatę Kożuchowską, Justynę Sieńczyło, Małgorzatę Pieńkowską i Emiliana Kamińskiego.

Całkowity dochód z koncertu przeznaczony został na rzecz tworzącego się Hospicjum Domowego dla Dzieci.

Nagranie audio Policjanci zaśpiewali dla dzieci

Powrót na górę strony