Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijani chuligani za kratkami

Data publikacji 21.01.2008

Dwóch pijanych chuliganów zatrzymali dzisiaj w nocy policjanci z warszawskiego Śródmieścia. Mężczyźni idąc ul. Kruczą wybili szybę w piekarni i warzywniaku. Po zatrzymaniu okazało się, że mają sporo ponad 2 promile alkoholu we krwi. Po nocy spędzonej w izbie wytrzeźwień odpowiedzą za swoje zachowanie. Za czyn, którego się dopuścili, grozi do 5 lat więzienia.

Dzisiaj w nocy ok. godziny 3.40 do oficera dyżurnego dotarła informacja o dwóch młodych mężczyznach, którzy idąc ul. Kruczą wybiją szyby w sklepach. Natychmiast na miejsce pojechała policyjna załoga.

Funkcjonariusze wypatrzyli już z daleka dwóch pijanych młodych mężczyzn, którzy ledwo trzymali się na nogach. Nieopodal widoczne były wybite szyby w sklepie z pieczywem i warzywniaku. Sprawcy zdarzenia natychmiast zostali zatrzymani.

Okazało się że Andrzej J. lat 23 i Marcin P. lat 28 mieli sporo ponad 2 promile alkoholu we krwi. Noc spędzili w izbie wytrzeźwień. Dzisiaj, gdy tylko dojdą do siebie, będą odpowiadać za swoje chuligańskie zachowanie. Za czyn, którego się dopuścili grozi im do 5 lat więzienia.

Powrót na górę strony