Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kontrola drogowa ujawniła szereg przestępstw

Data publikacji 21.01.2008

Policjanci z komendy powiatowej w Policach zatrzymali 19-letniego Dariusza B. i 20-letniego Adriana W. Mężczyźni odpowiedzą za zabór pojazdu w celu krótkotrwałego użycia i prowadzenie auta w stanie nietrzeźwości. Ponadto spowodowali kolizję, a w trakcie kontroli funkcjonariusze znaleźli przy nich znaleźli narkotyki. Teraz obaj odpowiedzą za swoje czyny.

Policjanci patrolujący miasto zatrzymali do kontroli mazdę, która jechała bez włączonych świateł. Kiedy funkcjonariusze zatrzymali samochodu okazało się, że 19-letni kierowca miał 0,5 promila alkoholu we krwi. W trakcie czynności policjanci ustalili, że chwilę wcześniej kontrolowany pojazd uczestniczył w kolizji. Na parkingu, z którego wyjeżdżał, uszkodził inny samochód. Jak się okazało, wówczas samochodem kierował 20-letni Adrian W., który w wydychanym powietrzu miał 1 promil alkoholu.

Na tym kłopoty młodych mężczyzn się nie zakończyły. W trakcie kontrolowania auta policjanci znaleźli torebkę z narkotykami. Żaden z jadących autem mężczyzn nie posiadał żadnych dokumentów. Po sprawdzeniu okazało się, że Dariusz B. kluczyki od samochodu zabrał swojej szwagierce, bez jej wiedzy.

Teraz obaj mężczyźni odpowiedzą za zabór pojazdu w celu krótkotrwałego użycia oraz kierowanie nim w stanie nietrzeźwości. Ponadto Dariusz B. dodatkowo odpowie za posiadanie środków odurzających.

Powrót na górę strony