Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki na dyskotece

Data publikacji 21.01.2008

Policjanci z Nowego Dworu zatrzymali na dyskotece 22-letnią Annę L. Kobieta miała przy sobie 158 tabletek z amfetaminą. Dzięki szybkiej reakcji pracowników ochrony kobieta nie zdążyła pozbyć się narkotyków . O wysokości kary za nielegalne posiadanie środków odurzających zdecyduje sąd.

Dobiegała godzina 3:00 nad ranem, gdy do pracowników ochrony pracujących na dyskotece koło Zakroczymia dotarła informacja, że młoda kobieta może mieć przy sobie narkotyki. Podejrzewana osoba została wyprowadzona z dyskoteki, a informacja o niej natychmiast trafiła do policjantów. Ochroniarz udaremnił jeszcze kobiecie pozbycie się dowodów winy i wyrzucone przez nią zawiniątko przekazał policjantom. Funkcjonariusze szybko sprawdzili, że w opakowaniu po gumie do żucia jest 158 szarych tabletek.

W rozmowie z mundurowymi kobieta przyznała się, że to są jej tabletki. Z badań, jakie wykonano w nowodworskiej komendzie wynika, że zabezpieczona substancja jest środkiem odurzającym, którego składnikiem jest amfetamina. Znalezione pastylki zostaną poddane szczegółowemu badaniu w Laboratorium Kryminalistycznym. Całą sprawę wyjaśniają teraz nowodworscy dochodzeniowcy. 22-letniej Annie L. za nielegalne posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności.
Powrót na górę strony