Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa na telebimach

Data publikacji 09.02.2017

Telebimy z informacją o Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa stanęły w rejonie głównych skrzyżowań w Pile. To inicjatywa miejscowych policjantów, którzy chcą by informacja o aplikacji dotarła do jak największej grupy mieszkańców miasta. Z internetowej Mapy skorzystać może każdy kto uzna, że w rejonie miejsca jego zamieszkania konieczna jest interwencja Policji.

Od 7 lutego br. w Pile przy skrzyżowaniu ulic Roosevelta z Bydgoską oraz Alei Piastów z ulicą Jana Pawła II, na telebimach wyświetlany jest spot o Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Jest to innowacyjne multimedialne narzędzie uruchomione w trosce o wysokie poczucie bezpieczeństwa wśród lokalnej społeczności. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile dołożyli wszelkich starań, aby informacje o Mapie dotarły do jak największej liczby mieszkańców miasta.

Bezpieczeństwo należy do podstawowych potrzeb każdego człowieka i ma decydujący wpływ na funkcjonowanie każdej społeczności. Narzędziem mającym służyć obywatelom i zwiększyć ich poczucie bezpieczeństwa jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Za jej pośrednictwem każdy może podzielić się z Policją informacjami o zagrożeniach, które zauważył w swojej okolicy. Odwiedzając Mapę może wskazać miejsca, gdzie dochodzi do naruszeń prawa. Zgłoszenia trafią do policjantów, którzy regularnie sprawdzają wskazane miejsca.

Spoty z informacją o Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa będą wyświetlane w rejonie dużych pilskich skrzyżowań przez najbliższe dwa miesiące.

(KWP w Poznaniu / mw)

  • Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa na telebimach
  • Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa na telebimach
Powrót na górę strony
Polska Policja