Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany dealer narkotyków

Data publikacji 21.01.2008

Policjanci kołobrzeskiej sekcji kryminalnej zatrzymali Krzysztof K., który miał przy sobie znaczną ilość narkotyków. Jak wynika z policyjnych ustaleń, mężczyzna zamierzał rozprowadzić środki odurzające na terenie miasta. Funkcjonariusze zabezpieczyli po 200 działek marihuany i amfetaminy oraz blisko 100 tabletki ekstazy.

Zatrzymanie dealera to efekt drobiazgowego rozpoznania środowiska narkotykowego przez kryminalnych z Kołobrzegu. Było już po zmroku, kiedy 26-letni Krzysztof K. siedział w swoim samochodzie, zaparkowanym na jednym z osiedli w centrum miasta. Przy samochodzie nagle pojawili się kryminalni. Zaskoczony przestępca nawet nie stawiał oporu i nie próbował uciekać. Miał przy sobie marihuanę oraz amfetaminę.

Narkotyki były podzielone na porcje i przygotowane do sprzedaży. Mundurowi zabezpieczyli po 200 działek marihuany i amfetaminy i blisko 100 tabletek ekstazy. Łączna wartość zabezpieczonych narkotyków to około 3.000 zł. Jak ustalono, Krzysztof K. zamierzał handlował narkotykami na terenie Kołobrzegu. Mężczyzna jeszcze dziś usłyszy zarzut posiadania narkotyków w znacznej ilości.

Powrót na górę strony