Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kryminalni zatrzymali sprawców pobicia duchownego w Kąpinie

Data publikacji 16.02.2017

Kryminalni z wejherowskiej komendy ustalili tożsamość sprawców rozboju, do którego doszło w miejscowości Kąpino (Gmina Wejherowo) kilka dni temu. 20-latek i 17-latek zostali zatrzymani przez policjantów. Niewykluczone, że usłyszy zarzuty dotyczące rozboju.

Do zdarzenia doszło w ubiegłą środę (8 lutego br.) w miejscowości Kąpino. Sprawcy pobili miejscowego proboszcza, a następnie go okradli. Na miejsce zdarzenia zostali skierowani policjanci prewencji, technicy kryminalistyki oraz eksperci z Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, którzy przez 2 dni wykonywali tam oględziny.

Zabezpieczono bardzo dużo śladów oraz wykonano dokumentację fotograficzną. Działania policjantów realizowane były wielotorowo. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego wejherowskiej komendy pracując intensywnienie nad sprawą wczoraj w Lęborku zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o to przestępstwo. Obaj zostali doprowadzeni do Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie i noc spędzili w policyjnym areszcie.

Policjanci cały czas pracują nad tą sprawą i dokładnie wyjaśniają wszelkie jej okoliczności. Niewykluczone, że jeszcze dziś zatrzymani usłyszą zarzuty dotyczące najprawdopodobniej przestępstwa rozboju.

KWP w Gdańsku / ig

  • Kryminalni zatrzymali sprawców pobicia duchownego w Kąpinie
  • Kryminalni zatrzymali sprawców pobicia duchownego w Kąpinie
  • Kryminalni zatrzymali sprawców pobicia duchownego w Kąpinie
Ładowanie odtwarzacza...
Powrót na górę strony
Polska Policja