Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za groźby karalne

Data publikacji 22.01.2008

Policjanci z Nowego Dworu Mazowieckiego zatrzymali 26-letniego Zbigniewa L. podejrzanego o groźby karalne, które kierował do matki byłej dziewczyny. W oparciu o zebrany materiał dowodowy sąd zadecydował o zastosowaniu wobec mężczyzny tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy.

Policjanci z Nowego Dworu Mazowieckiego od grudnia zajmowali się sprawą dotyczącą gróźb karalnych. Funkcjonariusze przesłuchali świadków oraz sprawdzili wszystkie informacje dotyczące zdarzenia. Gdy mundurowi zebrali dostateczną ilość dowodów, zatrzymali 26-letniego Zbigniewa L. Jak ustalili policjanci, mężczyzna dzwonił do matki byłej dziewczyny z informacjami, że jego koledzy zabiją jej córkę. Groźby wydawały się realne tym bardziej, że w 2007 roku mężczyzna usłyszał zarzuty w podobnej sprawie. Wówczas spędził kilka miesięcy w areszcie.

Na podstawie zebranych dowodów policjanci zwrócili się do sądu z wnioskiem o zastosowanie wobec Zbigniewa L. tymczasowego aresztowania. Sąd przychylił się do wniosku i zadecydował o 2 miesięcznym areszcie.

Powrót na górę strony