Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Para rozbójników pod kluczem

Data publikacji 22.01.2008

Policjanci z Bemowa zatrzymali dwoje sprawców rozboju. 25-letnia Agnieszka S. i 35-letni Grzegorz K. dotkliwie pobili i okradli 27-letniego mężczyznę. Ich łupem padły karty płatnicze i dowód osobisty. Pokrzywdzony z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Rozbójnicy wkrótce odpowiedzą przed sądem za swój czyn.

Wczoraj ok. godz. 22:20 bemowscy policjanci przy skrzyżowaniu ul. Powstańców Śląskich z ul. Górczewską zwrócili uwagę na zachowanie grupy osób. Jeden z mężczyzn leżał na chodniku, w tym czasie inny kopał go po całym ciele. Funkcjonariusze natychmiast interweniowali.

Atakującymi okazali się 35-letni Grzegorz K. i 24-letnia Agnieszka S. Jak ustalili policjanci mężczyzna bez powodu, wielokrotnie uderzył i kopał swoją ofiarę, za każdym razem żądając od niej wartościowych rzeczy. Nawet kiedy pokrzywdzony upadł na chodnik, nie przestawał go atakować. Żądna pieniędzy Agnieszka S. dokładnie przeszukiwała kieszenie ofiary, kradnąc karty płatnicze oraz dowód osobisty. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.

Agnieszka S. i Grzegorz K. z wynikiem 1,5 i 2,5 promila alkoholu we krwi zostali przewiezieni do izby wytrzeźwień. Dzisiaj policjanci skierują wniosek o ich tymczasowe aresztowanie.

Powrót na górę strony