Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ku przestrodze

Data publikacji 22.01.2008

Padający deszcz i deszcz ze śniegiem, wzmożony ruch pojazdów i brawura. To przyczyna wypadków drogowych. Do jednego z nich doszło dziś nad ranem w Gorzowie, gdzie mercedes zderzył się czołowo z citroenem. Na miejscu zginął 48-letni kierowca drugiego pojazdu. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Policjanci apelują o ostrożność i dostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze. Przysłowiowa "noga z gazu".

Do wypadku doszło około godziny 7:00 nad ranem. Podczas wyprzedzania na prostym odcinku drogi kierowca busa marki Mercedes, zderzył się czołowo z citroenem ax. Kierowca mercedesa doznał powierzchownych obrażeń, natomiast prowadzący citroena zginął na miejscu, przyciśnięty elementami pogiętej karoserii.

W miejscu wypadku do godziny 10:00 trwały oględziny prowadzone przez policyjnych specjalistów i prokuratora. Kierowca busa był trzeźwy. Wiadomo również, że do zderzenia doszło podczas porannego szczytu drogowego. Dodatkowo padała mżawka i jezdnia była mokra. Przyczyny wypadku wyjaśni prowadzone postępowanie.

Powrót na górę strony