Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał poszukiwanego

Data publikacji 27.02.2017

Policjant z Komisariatu Policji w Bełżycach będąc poza służbą zatrzymał osobę poszukiwaną. Zatrzymany 19-latek był poszukiwany do odbycia kary ponad 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna zgodnie z poleceniem Sądu trafił już do aresztu śledczego.

W minioną sobotę (25 luty br.) policjant Zespołu d/s. Wykroczeń z Komisariatu Policji w Bełżycach będąc w czasie wolnym od służby na ternie gm. Wojciechów zauważył mężczyznę, który wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Funkcjonariusz mając podejrzenia, że jest to osoba poszukiwana zatrzymał mężczyznę i powiadomił o tym fakcie umundurowanych kolegów.

Po wylegitymowaniu okazało się, że policjant nie mylił się i doskonale zapamiętał wizerunek osoby poszukiwanej. Wobec 19-latka, który nie posiadał stałego miejsca zamieszkania wydany był nakaz sądowy celem osadzenia go w najbliższym zakładzie karnym lub areszcie śledczym. Mężczyzna poszukiwany był za wcześniej popełnione przestępstwa: kradzieży z włamaniem i wymuszenia rozbójniczego.

Teraz zgodnie z poleceniem Sądu zatrzymany trafił już do aresztu śledczego celem odbycia kary ponad 3 lat pozbawienia wolności.

KWP w Lublinie / ig

Powrót na górę strony