Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ekspresowe zatrzymanie złodziei plecaka z fletem

Data publikacji 22.01.2008

Policjanci z Komisariatu Policji w Kazimierzu Biskupim zatrzymali dwóch braci, którzy skradli pozostawiony w sklepie plecak wraz ze schowanym w nim fletem.

Wczoraj wieczorem do jednego ze sklepów w Kleczewie, pewna nastolatka, przyszła na zakupy. Przed wejściem na halę sklepową pozostawiła przy kasach swój plecak w którym miała flet. Z tej „okazji” bardzo szybko skorzystali dwaj młodzi mężczyźni. W czasie gdy dziewczynka robiła zakupy, skradli jej plecak i jakby nigdy nic wyszli ze sklepu.

Powiadomieni o kradzieży miejscowi policjanci w ciągu kilkunastu minut zatrzymali sprawców. Okazali się nimi dwaj bracia, bardzo dobrze znani policjantom z Kazimierza Biskupiego. W ich mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli plecak i flet wartości -bagatela- 3 . 000 zł.

Zatrzymani bracia , to mieszkańcy powiatu konińskiego. Obaj byli pijani. Mieli ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Na początek trafili do policyjnego aresztu, a już niebawem usłyszą zarzut kradzieży. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony