Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zwycięstwo w mistrzostwach w piłce siatkowej

Data publikacji 22.01.2008

W miniony weekend w hali sportowej I L.O im. T. Kościuszki w Łukowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Policji w piłce siatkowej. I miejsce zajęli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie.

Na ten dwudniowy turniej zjechało blisko stu zawodników z województwa lubelskiego. Honorowy patronat objął Lubelski Komendant Wojewódzki Policji nadinspektor Dariusz Biel, który również gościł na zawodach. Zawodników dopingowali także mieszkańcy Łukowa, którzy licznie przybyli na policyjne mistrzostwa.

Mecze odbywały się w dwóch grupach, systemem każdy z każdym. W sobotę rozegrano 16 spotkań, natomiast w niedzielę cztery mecze finałowe.

I miejsce zajęli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie. Wygrali wszystkie mecze, tracąc tylko jednego seta. Drugie miejsce przypadło reprezentacji Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, a trzecie Komendzie Miejskiej Policji w Chełmie.

W skład reprezentacji KPP w Łukowie wchodzili: Wiesław Słotwiński, Andrzej Panasz, Robert Koźlak, Dariusz Zdunikowski, Krzysztof Golba, Janusz Niedziółka, Mieczysław Konieczny, Grzegorz Śledź i Andrzej Dudzik.

Zwycięzcy z rąk Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji otrzymali puchary oraz dyplomy. Gratulacje otrzymali również od Starosty Łukowskiego i Burmistrza Miasta Łuków.

Powrót na górę strony