Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadli z narkotykami

Data publikacji 23.01.2008

Policjanci z komisariatu warszawskiego metra zatrzymali trzy osoby, przy których znaleźli narkotyki. Radosław J. i Kamil P. wpadli na stacji „Ratusz-Arsenał”. Mężczyźni posiadali przy sobie marihuanę. Artura A. zatrzymano na stacji „Centrum”. 32-latek w kieszeni spodni chował torebkę z amfetaminą.

Do pierwszego zdarzenia doszło około godziny 14:00 na stacji metra „Ratusz-Arsenał”. Policjanci wylegitymowali dwóch młodych mężczyzn, którzy sprawiali wrażenie bardzo zdenerwowanych. Radosław J. i Kamil P. twierdzili, że się bardzo spieszą, jednak nie potrafili zgodnie powiedzieć, gdzie właściwie idą. Ich relacje różniły się, a zdenerwowanie wzrastało coraz bardziej. Przyczyna takiego zachowania została szybko wyjaśniona. Przy 20-latkach wywiadowcy znaleźli marihuanę.

Do drugiego zdarzenia doszło kilka minut przed 15:00. Na stacji „Centrum” policjanci zatrzymali Artura A. 32-latek w kieszeni spodni miał schowaną torebkę z białym proszkiem. Po zbadaniu jej zawartości testerem narkotykowym okazało się, że w środku znajdowała się amfetamina. Teraz za posiadanie środków odurzających wszyscy staną przed sądem. Grozi im do 3 lat więzienia.

Powrót na górę strony