Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Po raz kolejny szef zachodniopomorskiego garnizonu nagrodził policjantów

Data publikacji 09.03.2017

Dzisiaj w sali konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie szef zachodniopomorskiego garnizonu mł. insp. Jacek Cegieła wręczył kolejnym funkcjonariuszom nagrody pieniężne. W uroczystości uczestniczyli także przełożeni wyróżnionych policjantów.

Wśród nagrodzonych funkcjonariuszy znaleźli się m.in. policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie, Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie, Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku oraz Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie.

Podczas uroczystości nagrody pieniężne z rąk szefa zachodniopomorskiego garnizonu odebrało kilkunastu funkcjonariuszy. Mundurowi zostali wyróżnieni za wzorową postawę podczas realizacji zadań w służbie m.in. za realizację dotyczącą zabezpieczenia plantacji konopii, zatrzymania osób posiadających znaczne ilości środków odurzających, a także udzielenia pomocy tonącemu mężczyźnie, jak również zatrzymania tuż po przestępstwie sprawcy ugodzenia nożem.

Mł. insp.  Jacek  Cegieła podziękował policjantom za ogromne zaangażowanie i profesjonalizm w codziennej służbie. Wszystkim nagrodzonym funkcjonariuszom szef zachodniopomorskiego garnizonu życzył dalszych sukcesów zarówno zawodowych, jak i w  życiu prywatnym.

KWP w Szczecinie / mg

  • Komendant KWP Szczecin na uroczystości wręczenia nagród policjantom
  • Komendant KWP Szczecin dziękuje policjantom za wyniki w słuzbie
  • Komendant KWP Szczecin gratuluje i wręcza nagrody policjantom
  • Komendant KWP Szczecin gratuluje i wręcza nagrody policjantom
  • Uroczystość podziękowania policjantom za służbę
  • Uroczystość podziękowania policjantom za służbę
Powrót na górę strony