Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny pseudokibic zatrzymany

Data publikacji 10.03.2017

Zatrzymany przez tyskich policjantów kolejny stadionowy chuligan, podejrzany o czynną napaść na policjantów oraz palenie materiałów pirotechnicznych na stadionie, usłyszał zarzuty. 33-letni mężczyzna, decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem.

Policjanci z Tychów zatrzymali kolejnego mężczyznę podejrzanego o zakłócenie porządku przed meczem piłki nożnej pomiędzy drużynami GKS Tychy i GKS Katowice. 33-latek jest podejrzany o dokonanie czynnej napaści na umundurowanych policjantów oraz uczestniczenie w paleniu materiałów pirotechnicznych na stadionie. To już osiemnasty sprawca zatrzymany w związku ze zdarzeniami na tyskim stadionie. Mężczyzna stanął już przed prokuratorem, który podjął decyzję o zastosowaniu wobec niego policyjnego dozoru, w ramach którego nałożono na niego również tzw. zakaz stadionowy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Kryminalni sukcesywnie ustalają kolejne osoby, które dopuściły się czynnej napaści na policjantów oraz złamały ustawę o bezpieczeństwie imprez masowych.

KWP w Katowicach / kp

 

Powrót na górę strony