Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani złodzieje piwa

Data publikacji 23.01.2008

Policjanci z Komisariatu Policji w Iłowej zatrzymali sprawców włamania do kiosku spożywczego w Gozdnicy. Ich łupem padło ok. 200 puszek piwa. Swoje łupy ukryli w nieczynnym zakładzie ceramiki. Policjanci odzyskali część utraconego mienia. Sprawcy wkrótce staną przed sądem. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Iłowej otrzymali informację, że w nocy miało miejsce włamanie do kiosku spożywczego. Nieznani sprawcy siekierą wyrąbali w drewnianej ścianie otwór. Ze sklepiku zabrali prawie 200 puszek piwa. Funkcjonariusze szybko rozwikłali sprawę. Zatrzymali jednego ze sprawców tego włamania. 22-letni Adam K. został zaskoczony w mieszkaniu znajomego. Trwała tam zakrapiana impreza. Tego samego dnia policjanci zatrzymali pozostałych dwóch sprawców: Jacka S. i Romana W. Odzyskali też nie wypite jeszcze piwo, które włamywacze ukryli w nieczynnym zakładzie ceramiki. Mężczyznom przedstawiono zarzut kradzieży z włamaniem, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.
W czasie przesłuchania Jacek S. i Roman W. przyznali się jeszcze do wybicia szyb w oknach jednego z mieszkań w Gozdnicy.Odpowiedzą prawdopodobnie przed sądem za uszkodzenie mienia.
Powrót na górę strony