Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uprawiali konopie w garażu

Data publikacji 23.01.2008

Dzielnicowi ze Szczecina zatrzymali Tomasza P. i Łukasza B. prowadzących w garażu uprawę konopi indyjskich. Jeden z mężczyzn ukrył się przed policjantami… pod łóżkiem. Obaj odpowiedzą za uprawę i posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci w ramach działań “Bezpieczne Osiedle” sprawdzali garażowiska mieszczące się przy ul. Białowieskiej. Dzielnicowi wcześniej uzyskali informację, że właśnie tam może ukrywać się osoba poszukiwana. Podczas sprawdzania okolicy policjanci zauważyli palące się światło w jednym z garaży. Zapukali i drzwi. Po chwili otworzył je mężczyzna. Gdy zorientował się, że przy wejściu stoją policjanci był zaskoczony i zdenerwowany.

Po wylegitymowaniu okazało się, że jest to 28-letni Tomasz P. Policjanci skontrolowali odzież mężczyzny i znaleźli woreczek z marihuaną. Mundurowi natychmiast zaczęli przeszukiwać garaż.
Okazało się, że pod łóżkiem leżał drugi mężczyzna – 26-letni Łukasz B., który ukrył się przed policjantami.

W kanale garażu zakrytym dywanem, policjanci znaleźli 8 krzewów konopi i słoik z 60 woreczkami foliowymi, w których była poporcjowana marihuana.

Obaj zatrzymani zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Dziś zostaną przesłuchani.
Powrót na górę strony