Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za usiłowanie zabójstwa

Data publikacji 13.03.2017

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie tymczasowym 29 – letni mieszkaniec gm. Siedlce zatrzymany przez policjantów pod zarzutem usiłowania zabójstwa. Podejrzany podczas kłótni zaatakował swojego znajomego nożem.

W sobotę 11 marca br. siedlecki sąd po zapoznaniu się ze zgromadzonymi przez policję materiałami zadecydował o tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące 29-latka. Mężczyzna ten został zatrzymany przez policjantów pod zarzutem usiłowania zabójstwa w związku z ciężkim uszkodzeniem ciała.

Według ustaleń policjantów do zarzucanego podejrzanemu przestępstwa doszło w czwartek 9 marca. Wtedy pomiędzy 29-latkiem a jego 41-letnim znajomym wywiązał się kłótnia podczas której starszy z nich kilkakrotnie został ugodzony nożem.

Życie mężczyzny udało się uratować tylko dzięki temu, że został odnaleziony przez przypadkowego świadka, który wezwał na miejsce służby ratunkowe. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Bardzo szybko ustalili i zatrzymali podejrzanego. Teraz mężczyźnie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

KWP zs. w Radomiu / ig

Powrót na górę strony