Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Skradzione przedmioty odnaleziono na skupie złomu

Data publikacji 23.01.2008

Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom Fromborka podejrzanym o kradzież metalowych elementów z miejscowego magazynu. Okazało się, że wszystkie przedmioty trafiły na skup złomu.

Wczoraj policjanci z Fromborka zatrzymali 50 – letniego Marka D. i 61 – letniego Henryka P. Mężczyźni są podejrzewani o kradzież z włamaniem do pomieszczeń magazynowych we Fromborku.

Z magazynu przy ulicy ZHP we Fromborku zginęły różnego rodzaju elementy metalowe m.in. metalowe wałki do frezarki, grzejniki, żeliwny stół wszystko o łącznej wartości 2.000 zł. Poszkodowany właściciel, 53 – letni mieszkaniec Fromborka po stwierdzeniu kradzieży powiadomił o tym fakcie miejscową Policję. Dodatkowo w drodze na posterunek Policji wstąpił do skupu złomu sprawdzić, czy przypadkiem nie ma tam jego rzeczy. Były wszystkie. Mężczyzna przekazał te informacje policjantom, którzy potwierdzili ustalenia i zatrzymali podejrzewanych o tę kradzież dwóch mężczyzn. Obaj byli nietrzeźwi. 50-latek i 61-latek zostali umieszczeni w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia.

Za kradzież z włamaniem grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.
Powrót na górę strony