Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany pedofil

Data publikacji 23.01.2008

Na 3 miesiące trafił do aresztu pedofil zatrzymany przez mikołowskich kryminalnych. Jak ustalili, 33-latek zwabiał dzieci do swojego mieszkania, rozbierał je, dotykał w miejsca intymne, a także sam obnażał się przed nimi. Śledczy ustalili już troje pokrzywdzonych. Badają, czy wykorzystywanych dzieci nie było więcej.

Od pewnego czasu do mikołowskich kryminalnych zaczęły docierać sygnały o mężczyźnie wykorzystującym seksualnie nieletnich. Od razu zaczęli sprawdzać te informacje. Z ich ustaleń wynikało, że przestępczy proceder trwał od 2004 roku. W tym czasie 33-latek molestował nieletnich mieszkańców powiatu mikołowskiego. Mężczyzna zwabiał dzieci do swojego mieszkania, rozbierał je, dotykał w miejsca intymne, a także sam obnażał się przed nimi. Pedofil pokazywał także nieletnim treści pornograficzne.

Mężczyzna wpadł w wyniku sprawnie zorganizowanej zasadzki. Trafił do policyjnej celi. Śledczy zarzucają mu molestowanie 3 nieletnich. Sprawdzają teraz, czy pokrzywdzonych nie było więcej. Pedofil trafił już do aresztu, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące.

Powrót na górę strony