Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci wyjaśniają sprawę brutalnego zabójstwa

Data publikacji 23.01.2008

Pozbawione głowy i przepołowione zwłoki 53-letniego mężczyzny odnaleźli policjanci w jednym z mieszkań w powiecie lubartowskim. Zatrzymali do wyjaśnienia 3 mężczyzn, którzy dzisiejszej nocy wspólnie z ofiarą pili alkohol. Zabójcy grozi dożywocie.

Do brutalnego zabójstwa doszło w jednym z lokali w miejscowości koło Lubartowa. Informację o makabrycznym zdarzeniu przekazał policjantom 52-letni właściciel mieszkania. Kiedy policjanci zjawili się na miejscu wewnątrz domu znaleźli pozbawione głowy i przepołowione zwłoki 53-letniego mieszkańca Leszkowic.

Pracujący na miejscu zbrodni lubartowscy policjanci ustalili, że wczoraj wieczorem w mieszkaniu 52-latka odbywała się libacja alkoholowa. W imprezie oprócz niego uczestniczyli trzej mężczyźni. W pewnym momencie między dwoma biesiadnikami doszło do sprzeczki i rękoczynów.

Obecnie na miejscu zdarzenia pracuje specjalna grupa operacyjno-dochodzeniowa. Policjanci zatrzymali wszystkich uczestników libacji. Są to mieszkańcy gm. Ostrówek w wieku od 32 do 52 lat. Wszyscy są nietrzeźwi.

Jeden z nich, 32-latek znany jest lubartowskim policjantom. We wrześniu ubiegłego roku w miejscowym sklepie zaatakował widłami sklepową. Ranna kobieta zdołała uciec zamykając napastnika wewnątrz pomieszczenia. 32-latek był nietrzeźwy miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Powrót na górę strony