Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W terenie zabudowanym jechał 116 km/h - stracił prawo jazdy

Data publikacji 20.03.2017

54-letni mieszkaniec Brzegu stracił prawo jazdy. Na obowiązującej „pięćdziesiątce" jechał 116 km/h. Funkcjonariusze zarejestrowali całe zdarzenie policyjnym wideorejestratorem. Mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące, a na jego konto wpłynęło również 10 punktów karnych.

W miniony weekend policjanci ruchu drogowego w powiecie brzeskim zatrzymali prawo jazdy dwóm kierowcom za przekroczenie dozwolonej prędkości. Mundurowi, którzy jechali nieoznakowanym radiowozem z wideorejestratorem nagrali jak 54 i 29-latek na obowiązującej pięćdziesiątce pędzili ponad 100 km/h.

Rekordzistą okazał się 54-letni mieszkaniec Brzegu. Mężczyzna w niedzielę, 19.03.br.,tuż po godzinie 7:00, w terenie zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, pędził 116 km/h. Zatrzymany policjantom tłumaczył, że spieszył się w odwiedziny do syna.

Wszyscy za przekroczenie dozwolonej prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h, oprócz utraty prawa jazdy, zostali ukarani mandatem oraz 10 punktami karnymi.

(KWP w Opolu / mw)

Film W terenie zabudowanym jechał 116 km/h - stracił prawo jazdy

Pobierz plik W terenie zabudowanym jechał 116 km/h - stracił prawo jazdy (format mp4 - rozmiar 1.55 MB)

Powrót na górę strony