Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Jesteśmy wdzięczni, że zawsze możemy na nich liczyć...”

Data publikacji 24.03.2017

„Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc, wsparcie oraz zaangażowanie w życie naszej placówki. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że zawsze możemy liczyć na współpracę z Policją w Tychach...” Takie podziękowania otrzymali dzielnicowi tyskiej komendy. To kolejne efekty dobrze realizowanego planu „Dzielnicowy bliżej nas”.

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Tychach mł. insp. Andrzeja Trzcińskiego, wpłynęły podziękowania dla asp. sztab. Kamila Pieńko oraz sierż. Jakuba Pastora, którzy na co dzień pełnią służbę w Rewirze Dzielnicowych Komendy Miejskiej Policji w Tychach. Wdzięczność za owocną współpracę okazała dyrekcja Zespołu Szkół Specjalnych Nr 8 w Tychach.

Edukacja profilaktyczna dzieci jest ogromnie ważna mając na uwadze zagrożenia jakie czyhają na najmłodszych. Dla dzielnicowych spotkania z dziećmi są znakomitą okazją do przekazania istotnej wiedzy, by były bezpieczne. To właśnie za okazaną pomoc, wsparcie oraz zaangażowanie w życie placówki, dzielnicowi otrzymali podziękowanie. To kolejny efekt pracy dzielnicowych na rzecz społeczeństwa.

Największą nagrodą dla policjantów są słowa: „Jesteśmy wdzięczni, że zawsze możemy liczyć na współpracę z Policją w Tychach”.

KWP w Katowicach / kp

 

Powrót na górę strony